Veikla

Personalo atranka bei legalus įdarbinimas

Lietuvai tapus ES nare, mūsų piliečiams atsivėrė galimybės legaliai dirbti Europos Sąjungoje be jokių apribojimų. Mūsų piliečiai gali pretenduoti į visų specialybių laisvas darbo vietas. Norintiems legaliai dirbti, nebereikia darbo vizų ar terminuotų darbo leidimų.

Mūsų agentūra siūlo Jums galimybę legaliai ir nesunkiai įsidarbinti gerai apmokamuose darbuose Didžiojoje Britanijoje.

Bendradarbiaujame su patikimomis ir ilgalaikę patirtį turinčiomis įdarbinimo agentūromis bei darbdaviais. Mūsų partnerių patirtis užtikrina nenutrūkstančią darbo vietų pasiūlą bei galimybę išvykti dirbti greičiau nei per savaitę.

Įmonėje dirba patyrę atrankos specialistai, kurie patikimai informuoja klientus apie galimybes pretenduoti į konkrečią darbo vietą pagal darbdavio keliamus reikalavimus. Savo darbą mes grindžiame profesionalumu, patirtimi ir kokybe.

Kadangi dirbame tik su rimtais ir patikimais darbdaviais bei agentūromis, mūsų partneriai taip pat tikisi iš mūsų aukštų standartų atrenkant reikiamus darbuotojus.

Praėję mūsų atranką dėl norimos darbo vietos, užtikrinsime, jog Jūsų pasirinktas darbdavys pasirašys su Jumis darbo sutartį. Taip pat mūsų padedami, nuvyksite į pasirinktą šalį, kur mūsų atstovas pasitiks Jus, padės įsikurti bei pagelbės tvarkantis reikalingus dokumentus. Iškilus problemoms pasiūlysime geriausius bei optimaliausius jų sprendimo būdus.

Bendradarbiaujame su daugeliu darbdavių ir agentūrų Didžiojoje Britanijoje, turime sukaupę didelę patirtį įdarbinimo klausimais, žinome dažniausiai iškylančias problemas, tad visada mielai Jums padėsime.

Mokesčių grąžinimas

Jeigu dirbote užsienyje, susigrąžinkite sumokėtus pajamų mokesčius! Mokesčių grąžinimas iš Anglijos, JAV, Norvegijos, Airijos, Olandijos, Australijos, Kanados. Registruokis dabar ir susigrąžink mokesčius! Tai lengviausias būdas pradėti mokesčių grąžinimo procesą !
Mūsų partneris:

http://www.rttax.com/lt

Personalo nuoma

Nuomojame įmonėms skirtingų specialybių darbuotojus įvairią veiklą vykdančioms kompanijoms.

Teikdami personalo nuomos paslaugas, pasirūpiname viskuo, kas susiję su personalo valdymu, tame tarpe ir darbuotojų kelionėmis, apgyvendinimu, apskaita ir ataskaitų valstybinėms institucijoms rengimu. Prisiimdami personalo valdymo funkciją, savo klientams suteikiame galimybę sutelkti visą dėmesį į personalo atliekamą darbą bei veiklos vystymą.